Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

05-620 Błędów

ul. Stary Rynek 9

tel./fax. 48 668 03 56

mail: sekretariat@bledow.edu.pl

SUKCESY NASZYCH DRUŻYN SIATKARSKICH !!!!!!

Bardzo zacięte spotkania stały się udziałem naszych drużyn reprezentujących szkołę w Finale Powiatowym Mini Siatkówki Chłopców i Półfinale Powiatowym Siatkówki Dziewcząt. Chłopcy swój finał rozgrywali w czwartek 2 lutego w Jasieńcu, gdzie zajęli drugie miejsce ulegając drużynie gospodarzy w tie breaku zaledwie dwoma punktami. Drużyna zagrała na miarę swoich możliwości pokazując dużą waleczność i zaangażowanie. Dzień później do rywalizacji przystąpiły nasze dziewczęta, które swoje mecze rozgrywały w Mogielnicy. I te zawody okazały się być bardzo wyrównane wszystkie trzy zespoły prezentowały zbliżony, wysoki poziom umiejętności. Nasza drużyna tak jak szkoła z Mogielnicy pokonała PSP Nowe Miasto i w najważniejszym meczu dnia spotkały się ze sobą, stawką był awans do Finału Powiatowego. Jak się można było spodziewać o zwycięstwie decydował tie break, w którym górą był nasz zespół pokonując przeciwnika 15 do 12. Po wygraniu półfinału będziemy uczestniczyli w Finale Powiatowym, który odbędzie się tuż przed feriami 10 lutego w Sułkowicach. Gratulujemy naszym uczniom dobrych występów.
Skład naszych drużyn: Gabriel Grzejszczyk, Mateusz Rosadziński, Patryk Cupryjak, Jarosław Góralczyk, Kacper Więclewski, Jakub Pękala, Karol Paczkowski, Jan Bińkiewicz, Kamil Wojtczak, Kacper Dębowski.
Wiktoria Palińska, Maja Krawczyk, Maryna Tokar, Oliwia Tulin, Klaudia Kawęczyńska, Kinga Kazimierczak, Weronika Mikowska, Aneta Strulak.